KRAJINA

REGIÓN

LYŽIARSKA OBLASŤ

VYHĽADAŤ LYŽIARSKE STREDISKÁ Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & skipass
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny priamo na lyžiarskych svahoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Rakúsko > Salzburg > Zell am See, Kaprun > AT-Hotel-24

Obec »Zell am See
Typ »Hotel * * * *
Kapacita » 100
Cena od » 94 € os./noc Cenník
GPS »N47.272874 E12.769208
Poslať na email
MAPY LYŽIARSKYCH STREDÍSK
VYBAVENIE
VYBAVENIE IZIEB
Minibar; TV; WIFI;
OKOLIE
Bežecké lyžovanie; Golf; Lyžovanie; Turistika; Vodné športy;
SLUŽBY
Masáž; Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Tradičný rakúsky hotel**** sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí, priamo na kopci pod zrekonštruovaným mestským hradom z 12. storočia, ktorý je srdcom malebného alpského mesta Kaprun. Vďaka svojej polohe má hotel neopakovateľné čaro pre romantický víkend vo dvojici.

POPIS: Hneď pri vstupe do hotela Vás privíta priestranná vstupná hala a ochotný hotelový personál. Súčasťou hotela je reštaurácia, bazén s protiprúdom, 3 sauny, masáž na vyžiadanie, jacuzzi a oddychová časť s barom. Súčasťou hotela sú aj krbom spríjemnené kongresové priestory spĺňajúce všetky požiadavky na školenia, seminár,e či narodeninové oslavy a svadby.

UBYTOVANIE: V lete 2010 prešiel hotel rozsiahlou rekonštrukciou a vďaka tomu sa zaradil k najluxusnejším a najmodernejším hotelom v lokalite Zell am See a Kaprun.
Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 32 izbách, ktoré sú zariadené v modernom, alpskom štýle a vyjadrujú optimálnu rovnováhu komfortu a elegancie.
Súčasťou izieb je balkón s úchvatným výhľadom, priestrannou mramorovou kúpeľňou so sprchovacím kútom, fénom, minibarom, telefónom, Wi-fi a plazmovým TV.

STRAVOVANIE: Hotel ponúka stravovanie vo vlastnej reštaurácií, ktorá patrí k najvyhľadávanejším v tejto oblasti. K dispozícii je menu, ale aj švédske stoly, ktoré umožňujú výber zo širokej škály slovenských, talianskych a v neposlednom rade rakúskych delikates. Kulinársky pôžitok umocňuje príjemné prostredie tejto alpskej reštaurácie zútulnenej teplom a svetlom z dvoch krbov.

EXTRA: Vlastný hotelový skibus, moderná lyžiareň so sušičmi na lyžiarky, zabezpečenie lyžiarskej školy v hotely, 10% zľava na požičanie lyží vo vybraných obchodoch.

BALÍKY: SNOW OK, GOLF PARTNER, ZELL AM SEE – KAPRUN SUMMER CARD.


CENY POBYTOV
Ceny pobytov (PDF - 288kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestSki.sk, All rights reserved
Best9 je členom