KRAJINA

REGIÓN

LYŽIARSKA OBLASŤ

VYHĽADAŤ LYŽIARSKE STREDISKÁ Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & skipass
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny priamo na lyžiarskych svahoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Francúzsko > Savojsko > Espace Killy > FRA-Apartmán-96

Obec »Val d´Isére
Typ »Apartmán * * * *
Cena od » 23 € os./noc Cenník
GPS »N45.462900 E6.964370
Poslať na email
MAPY LYŽIARSKYCH STREDÍSK
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Lyžiareň; Parkovisko; Reštaurácia; Vhodné pre telesne hendikepovaných;
VYBAVENIE IZIEB
balkón; chladnička; Kuchynka; Sušič na vlasy; telefón; Trezor; TV; WIFI;
OKOLIE
Aquapark; Bežecké lyžovanie; Korčuľovanie; Lyžovanie; Turistika;
SLUŽBY
Masáž; Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Novozrekonštruovaná lyžiarska rezidencia sa nachádza v centre Espace Killy s priamym prístupom na zjazdovky Val d´Isére a Tignes. V blízkom okolí sa nachádzajú obchody, lyžiarsky vlek Funival v La Daille a k dispozícii sú rôzne služby a moderné vymoženosti.

POPIS: Tento dom je typickým dreveno-kamenným apartmánovým domom v regióne Val d´Isére. Na recepcii máte možnosť wifi pripojenia a telefonovania bez poplatku.

UBYTOVANIE: V každom apartmáne nájdete balkón alebo terasu, kúpeľňu, plne vybavenú kuchyňu, osobný trezor za poplatok, keramickú varnú dosku, kávovar, mikrovlnú rúru, umývačku riadu, chladničku, vysávač, telefón, káblovú TV, WiFi pripojenie za poplatok. Niektoré apartmány sú vybavené aj pre telesne hendikepovaných hostí so špeciálne vybavenou recepciou.

Apartmány typu štúdio pre 4 osoby - spací kútik s dvojposchodovým lôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou pre dve osoby, kúpeľňa, rozloha apartmánu je 30 m².
Apartmány pre 4/5 osôb - spálňa s dvoma samostatnými lôžkami a prístelkou (rozkladacie alebo vysúvacie lôžko), kúpeľňa s toaletou, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou pre dve osoby. Rozloha apartmánu je 30-34 m².
Apartmány  pre 6/7 osôb - spálňa s dvojlôžkovou posteľou, spací kútik s dvojposchodovým lôžkom, obývacia miestnosť s dvoma samostatnými lôžkami a jedným vyťahovacím lôžkom, kúpeľňa a sprchovací kút. Rozloha apartmánu je 48 m².
Apartmány  pre 6/7 osôb - spálňa s dvojlôžkovou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s dvoma jednolôžkovými pohovkami a jedným vyťahovacím lôžkom, kúpeľňa a sprchovací kút. Rozloha apartmánu je 45-50 m².
Apartmány  pre 8 osôb - spálňa s dvojlôžkovou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, spací kútik s poschodovým lôžkom pre dve osoby, obývacia miestnosť s dvoma jednolôžkovými pohovkami, kúpeľňa a sprchovací kút s toaletou. Rozloha apartmánu je 65 m².

STRAVOVANIE: Individuálne, možnosť stravovania v neďalekých reštauráciách.

EXTRA: Možnosť zapožičania sušiča na vlasy, žehličiek a žehliacich dosiek, detského príslušenstva s ochrannými zátarasami na postieľku a schodisko, upratovanie apartmánov okrem kuchyne a kuchynského riadu po odchode, uskladnenie batožiny, lyžiareň, objednávka čerstvého pečiva, donáška nákupných tašiek na apartmán,verejné parkovanie, počas Vianočných sviatkov možnosť objednania darčekov. V neďalekom okolí sa nachádza detská škôlka pre deti nad 3 roky a súčasťou rezidencie je aj parkovanie, ktoré si rezervujete na recepcii.
CENY POBYTOV
Ceny pobytov (PDF - 271kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestSki.sk, All rights reserved
Best9 je členom