KRAJINA

REGIÓN

LYŽIARSKA OBLASŤ

VYHĽADAŤ LYŽIARSKE STREDISKÁ Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & skipass
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny priamo na lyžiarskych svahoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Francúzsko > Savojsko > Paradiski > FRA-Apartmán-144

Obec »Les Coches
Typ »Apartmán * *
Cena od » 8 € os./noc Cenník
GPS »N45.559500 E6.735390
Poslať na email
MAPY LYŽIARSKYCH STREDÍSK
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Lyžiareň; Vhodné pre telesne hendikepovaných;
VYBAVENIE IZIEB
balkón; chladnička; Kuchynka; Sušič na vlasy; TV;
OKOLIE
Bežecké lyžovanie; Korčuľovanie; Lyžovanie; Turistika;
SLUŽBY
Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Rezidencia je situovaná v srdci lyžiarskej oblasti Paradiski, s priamym prístupom na lyžiach ku všetkým zjazdovkám. Nachádza sa v blízkosti klziska a lanovky. Toto stredisko Vás pozýva na príjemnú dovolenku vo výške 1450 m n.m. s výhľadom na Haute Tarentaise. Lyžiarsky areál je spojený s La Plagne a Les Arcs a má 225 km zjazdoviek. V okolí môžete skúsiť závesné lietanie na bezmotorových lietadlách, výlety na snežniciach, výlety vrtuľníkom, súťaženie na bobovej dráhe, heliskiing a mnoho ďalších atraktívnych športov.

POPIS: Rezidencia sa nachádza na okraji lesa, pozostáva z chát, ktoré sú tvorené drevom, kameňom a bridlicou, ktorá dokonale ladí s okolitou krajinou. Drevené budovy sú zoskupené do osady, ktorá je neďaleko centra rezortu a iba 100 metrov od zjazdoviek. Na recepcii majú hostia k dispozícii wifi bez poplatku.

UBYTOVANIE: Každý z apartmánov má k dispozícii balkón alebo terasu, kúpeľňu, kuchynku, kávovar, elektrickú varnú dosku, umývačku riadu, vysávač, chladničku, rúru na pečenie a televíziu s národnými kanálmi. Niektoré apartmány sú vybavené pre telesne hendikepovaných hostí.

Apartmány typu štúdio pre 4 osoby - obývacia miestnosť s dvoma samostatnými lôžkami, spací kútik s dvojposchodovým lôžkom, kúpeľňa, rozloha apartmánu je 22 m².
Apartmány pre 5 osôb - spálňa s dvojlôžkovou posteľou oddelená od obývacej  miestnosti pohyblivou priečkou, obývacia miestnosť s dvoma samostatnými lôžkami a rozkladacou pohovkou, kúpeľňa, rozloha apartmánu je 22 m².
Apartmány pre 7 osôb - spálňa (alebo mezonetová časť) s dvojlôžkovou posteľou oddelená od obývacej miestnosti pohyblivou priečkou, spací kútik s dvojposchodovým lôžkom, obývacia miestnosť s dvoma samostatnými lôžkami a rozkladacou pohovkou, kúpeľňa, samostatná toaleta, rozloha apartmánu je 30-35 m².

STRAVOVANIE: Individuálne, možnosť stravovania v neďalekých reštauráciách.

EXTRA: Rezidencia ponúka predaj skipassov, školu lyžovania, lyžiareň, donášku pečiva na objednávku a nákupov do Vášho apartmánu,  detské príslušenstvo, detské kluby, zapožičanie sušičov na vlasy, žehličiek, žehliacich dosiek, čistiacich prostriedkov a stolových hier. Upratovanie okrem kuchyne a kuchynského riadu sa koná po odchode hostí. V blízkom okolí sa nachádza knižnica a kino.
CENY POBYTOV
Ceny pobytov (PDF - 267kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestSki.sk, All rights reserved
Best9 je členom