KRAJINA

REGIÓN

LYŽIARSKA OBLASŤ

VYHĽADAŤ LYŽIARSKE STREDISKÁ Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & skipass
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny priamo na lyžiarskych svahoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Rakúsko > Salzburg > Zell am See, Kaprun > AT-Hotel-30

Obec »Kaprun
Typ »Hotel * * * *
Kapacita » 120
Cena od » 80 € os./noc Cenník
GPS »N47.272765 E12.766285
Poslať na email
MAPY LYŽIARSKYCH STREDÍSK
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Konferenčná sála; Parkovisko; Reštaurácia; Sauna; Vináreň;
VYBAVENIE IZIEB
Internet; Minibar; Sušič na vlasy; Trezor; TV;
OKOLIE
Cyklotrasy; Golf; Lyžovanie; Turistika;
SLUŽBY
Masáž; Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Tradičný rakúsky hotel**** sa nachádza v príjemnom prostredí, neďaleko centra mesta Kaprun a pár kilometrov od jazera v Zell am See.  

POPIS: Hneď pri vstupe do hotela Vás privíta priestranná vstupná hala a ochotný hotelový personál. Súčasťou hotela je aj reštaurácia, bar, herňa, wellness, sauna. 

UBYTOVANIE: 
Dvojlôžková izba "Standard" pre 2 osoby, balkón, sprcha, WC, sušič vlasov, TV, telefón, rádio, minibar, trezor, sušič na vlasy, župan, wifi pripojenie ma internet.
Rodinná izba "Maiskogel"pre2-3 osoby, spálňa s rozkladacím lôžkom, sprcha, WC, TV, telefón, rádio, minibar, sušič vlasov, župan, balkón, wifi pripojenie na internet.
Dvojlôžková izba "Comfort"pre 2-3 osoby, rozkladacia pohovka, kúpeľňa alebo sprcha s WC, balkón, sušič na vlasy, TV, rádio, telefón, minibar, trezor, pripojenie na internet. 
Apartmán "Castle view"pre 2-4 osoby, samostatná spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacou posteľou, sprcha alebo kúpeľňa s WC, balkón, sušič na vlasy, 2xTV, rádio, minibar, telefón, trezor, pripojenie na internet. 
Rodinný apartmán "Rubin" pre 2-4 osoby, spálňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, salónik, kúpeľňa a sprcha, WC, 2 balkóny, 2xTV, telefón, rádio, minibar, trezor, sušič na vlasy, župan, pripojenie na internet. 
Apartmán "Kristall" pre 2-4 osoby, spálňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa, samostatné WC, balkón, 2xTV, telefón, rádio, minibar, trazor, sušič na vlasy, župan, pripojenie na internet.
Rodinná izba "Kitzsteinhorn"pre2-4 osoby, samostatná spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa alebo sprcha, WC, balkón, 2xTV, telefón, rádio, minibar, trezor, sušič na vlasy, župan, pripojenie na internet. Extra kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou, chladničkou.
Rodinný apartmán "Diamant"pre 4-6 osôb, 2 samostatné spálne, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa, samostatné WC, balkón, 3xTV, telefón, rádio, minibar, trezor, sušič na vlasy, župan, pripojenie na internet. 
Rodinná izba "Grossglockner"pre 4-6 osôb, 2 samostatné spálne, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa/WC, balkón, 2xTV, telefón, rádio, minibar, trezor, sušič na vlasy, župan, pripojenie na internet. 
Romantic apartmánpre 2 osoby, spací kútik, obývacia časť, kúpeľňový kútik, sprcha, samostatné WC, balkón, TV, telefón, rádio, minibar, sušič na vlasy, župan, trezor, pripojenie na internet. 
Rakúsky svadobný apartmán pre 2 osoby, apartmán v rakúskom štýle s posteľou s baldachýnom, kúpeľňa s rohovou vaňou, terasa, TV, telefón, rádio, minibar, trezor, sušič na vlasy, župan, pripojenie na internet. 

STRAVOVANIE: V reštaurácii sú pripravované tradičné jedlá, ale aj kulinárske špeciality. K dispozícii je 3-4 chodové menu s čerstvým šalátovým bufetom, ale aj výber z jedál a´ la carte. Osobitná pozornosť je venovaná milovníkom vína Gernot. K dispozícii je zaujímavý vinný lístok a rady našich zamestnancov pri výbere správneho vína. 

EXTRA: Skibus zdarma k vlekom priamo pred hotelom, predaj skipasov priamo na hotelovej recepcii, 30 % zľava v požičovni lyží, zdarma lyžiarsky snack od 16.00 -17.00, prenájom tobogánov. 

BALÍKY: SNOW OK, GOLF PARTNER, ZELL AM SEE/ KAPRUN SUMMER CARD, TAUERN SPA VERY BEST FRIENDS.
CENY POBYTOV
Ceny pobytov (PDF - 298kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestSki.sk, All rights reserved
Best9 je členom